- FNATIC

Цена
€7 98 / 15 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://fnaticgear.com/
Part number / Product code
1402004-1002
Model
FOCUS XXL JW
Material
-
Color
Black
Dimensions
487 x 372 x 3mm
Warranty
12 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Model | FOCUS XXL JW |
| Vendor_url | https://fnaticgear.com/ |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
| Mnfr Part # | 1402004-1002 |
| Dimensions | 487 x 372 x 3mm |
| Part number / Product code | 1402004-1002 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Мишка, FNATIC FOCUS XXL JW MOUSE PAD
Изживейте невероятен контрол и комфорт с подложката за мишка FNATIC FOCUS XXL JW. Създадена за геймъри, които изискват прецизност и скорост, тази изключително голяма подложка осигурява безпроблемна повърхност както за мишката, така и за клавиатурата.
Ключови Предимства
- Изключително голям размер — Достатъчно място за мишка и клавиатура, осигуряващо гладки движения без преместване.
- Оптимизирана повърхност — Текстура с ниско триене за бързо плъзгане и прецизно проследяване.
- Неплъзгаща се основа — Гумената основа държи подложката стабилно по време на интензивни игри.
- Подсилени ръбове — Издръжливите ръбове предотвратяват разнищване и осигуряват дълготрайна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размери | 900 x 400 x 3 мм |
| Материал на повърхността | Плат |
| Материал на основата | Гума |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Подложка за мишка FNATIC FOCUS XXL JW
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





